°C

Wraca temat Schodów Donikąd. Czy tym razem będzie finał?

fot:E.Kobelak
 

22 projekty i mnóstwo pomysłów do wykorzystania. Miasto powraca do tematu zagospodarowania terenu wokół gorzowskich Schodów Donikąd. Chodzi nie tylko o skarpę ale i park Siemiradzkiego. Schody Donikąd, przed laty jedna z wizytówek miasta, od 20 lat stoją zamknięte. Mimo to wielu mieszkańców wciąż domaga się ich remontu. Magistrat postanowił więc przeprowadzić konkurs urbanistyczny do którego zaprosił studentów Politechniki Poznańskiej. W ten sposób miasto chciało pozyskać pomysły na zagospodarowanie tego miejsca. Dziś zaprezentowano najlepsze prace.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku