°C

Tydzień pełen atrakcji dla seniorów

FOT. UM
 

Spacery z przewodnikiem po mieście, wieczory z poezją, spektakl teatralny i bal – to tylko część atrakcji jakie od poniedziałku będą czekać na seniorów. A wszystko to za darmo w ramach IV Gorzowskiego Tygodnia Seniora.

Osoby powyżej 60 roku życia stanowią prawie 30% mieszkańców Gorzowa. – Chcemy, żeby seniorzy dobrze czuli się w naszym mieście – mówi dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta, Marta Liberkowska:

Bilety na spektakl oraz bal można odebrać od poniedziałku, 18 października w Sali Obsługi Klienta Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego. Z bezpłatnych wejściówek mogą korzystać osoby, które ukończyły 60 lat i posiadają Gorzowską Kartę Seniora.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku