°C

SHAWN MENDES; CAMILA CABELLO „Seniorita”

Shawn Mendes i Camila Cabello razem w piosence 'Señorita'! Nominowani do Grammy, autorzy wielu światowych przebojów – Shawn Mendes i Camila Cabello – połączyli siły. Do nagrania powstał gorący klip w reżyserii Dave’a Meyersa. 

Autorami utworu są Shawn Mendes, Camila Cabello, Andrew Watt, Benny Blanco, Ali Tamposi, Charli XCX, Jack Patterson oraz Cashmere Cat. Za produkcję odpowiadają Andrew Watt i Benny Blanco przy współpracy z Cashmere Cat.

Urodzony w Toronto Shawn Mendes wydał swój trzeci album, zatytułowany po prostu ‚Shawn Mendes’, w maju 2018. Krążek zadebiutował na szczycie Billboard 200, jak również znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia iTunes w ponad 80 krajach. Materiał okazał się jednym z najlepiej sprzedających się krążków ubiegłego roku, a Shawn stał się trzecim w historii najmłodszym artystą z trzema debiutami na #1 Billboard 200. Artysta był nominowany do Grammy w kategoriach Piosenka roku (‚In My Blood’) oraz Najlepszy album wokalny pop. W ramach promocji wydawnictwa wokalista ruszył na światowe tournée, w ramach którego odwiedził m.in. Polskę. 

Pochodząca z Kuby wokalistka i kompozytorka Camila Cabello debiutowała albumem ‚CAMILA’ w styczniu 2018, za który otrzymała rewelacyjne recenzje. Zarówno krążek, jak i singiel promujący materiał – ‚Havana’ – trafiły na szczyt zestawień Billboard. Tym samym Camila była pierwsza solową Artystką od niemal 15 lat, która w tym samym tygodniu królowała na listach Hot 100, Billboard 200 i Artist 100. Cabello ustanowiła również rekord iTunes, trafiając na pierwsze miejsce w 110 krajach. Artystka otrzymała nominacje do Grammy w kategoriach Najlepszy album wokalny pop oraz i Najlepsze wykonanie solowe pop (‚Havana’). Camila zdobyła Video Music Awards w kategoriach Artystka roku i Teledysk roku. Na ceremonii American Music Awards 2018 otrzymała cztery statuetki. Zanim rozpoczęła karierę solową, odnosiła sukcesy z girlsbandem Fifth Harmony.

 

Gorący duet na gorące dni lata na 95,6 FM!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.