°C

„SamotNIE” – spektakl o pandemii

RG
 

W Szkole Podstawowej nr 4 odbył się dziś wyjątkowy spektakl pt. „SamotNIE” stworzony przez dzieci ze świetlic środowiskowych. To opowieść o życiu młodego człowieka w trudnych czasach pandemii.

Scenariusz do przedstawienia stworzyli podopieczni świetlicy Jaskółka, działającej przy Hospicjum św. Kamila. Razem z dziećmi pracowała Agnieszka Kopaczyńska-Moskaluk. Reżyserem przedstawienia jest Marcin Ciężki, który współpracował z dziećmi ze świetlicy Pozytywka.

Twórcy spektaklu zapowiadają, że to był pierwszy, ale nie ostatni pokaz przedstawienia. „SamotNIE” powstało przy współpracy z Urzędem Miasta i Miejskim Centrum Kultury.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku