°C

PANIC! AT THE DISCO „Hey Look Ma, I Made It”

 

'High Hopes' został niedawno pierwszym platynowym singlem Panic! At The Disco w Polsce! Utwór był najczęściej odtwarzanym tytułem w polskich rozgłośniach radiowych, numerem 1 w serwisie Spotify, drugą najczęściej shazamowaną piosenką w Polsce i na świecie. Do imponującej liczby osiągnięć doszło właśnie kolejne - piosenka uzyskała tytuł platynowej za sprzedaż przekraczającą liczbę 20 000 singli- jest to też pierwsze wyróżnienie grupy na polskim rynku. 

Rok 2018 okazał się przełomowym w piętnastoletniej karierze zespołu dowodzonego przez Brendona Urie. Grupa, która od dawna święciła sukcesy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Australii, odniosła globalny sukces z wydanym w czerwcu albumem ‚Pray For The Wicked’. Płyta nie tylko zadebiutowała na szczycie listy najlepiej sprzedających się albumów w USA według Billboardu, ale również była pierwszą w karierze zespołu, która znalazła się na liście 50 najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. 

Jednak na prawdziwy mainstreamowy sukces w naszym kraju i na świecie grupa musiała poczekać do końca 2018 roku. Wtedy też ‚High Hopes’ – drugi singiel z albumu stał się globalnym hitem, zdobywając szczyty list przebojów, w tym 1 miejsce w rozgłośniach radiowych w Polsce, Kanadzie, Austrii i USA, 1 miejsce w serwisie Spotify w Polsce i Czechach oraz 2 miejsce wśród najczęściej shazamowanych utworów.

Mogłoby się wydawać, że nie bez powodu kolejnym singlem z płyty został „proroczy” utwór ‚Hey Look Ma, I Made It’. Piosenka już teraz została odtworzona w serwisie Spotify prawie 60 milionów razy, a klip do niej na YouTube ma już ponad 30 milionów wyświetleń. Ze względu na dynamikę wzrostu popularności ‚Hey Look Ma’ już teraz mówi się, że w krótkim czasie może nie tylko powtórzyć sukces ‚High Hopes’, ale nawet go przebić!

 

Spotkania z Panic! At The Disco’ o stałych porach na 95,6 Fm!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku