°C

Niebezpieczne rondo Górczyńskie

fot. M. Sawoch
 

- Czy jeszcze ktoś musi tu zginąć, żeby coś się zmieniło? – pytają osoby korzystające z ronda Górczyńskiego w Gorzowie. W tym miejscu systematycznie dochodzi do kolizji i wypadków z udziałem pieszych i rowerzystów. Ostatnie potrącenie miało miejsce w sobotę, na szczęście zakończyło się niegroźnymi obrażeniami. Ale w lutym ubiegłego roku na pasach zginął 41-letni mężczyzna.

Kiedy rozpocznie się budowa linii tramwajowej na os. Górczyn i przebudowa ronda? Na razie nie wiadomo. Przypomnijmy, że według planów tramwaje miałyby jeździć przez ul. Piłsudskiego, Górczyńską i Okulickiego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku