°C

Na Długosza końca nie widać

redakcja gorzowska
 

Końca remontu jak nie widać, tak nie widać. Gorzowianie z Długosza już z rezygnacją patrzą, w jakim tempie idzie modernizacja ich ulicy. Wszytko miało być gotowe przed świętami, ale droga do tego jest jeszcze bardzo długa.

Tym bardziej, że był czas, kiedy ekipa remontowa w ogóle zeszła z budowy.

Przypomnijmy tylko, że przebudowa ulicy Długosza obejmuje odcinek od skrzyżowania z ul. Fredry do skrzyżowania z ul. Marcinkowskiego – to ponad 450 metrów wraz ze skrzyżowaniami, przebudową chodników i budową zatoki postojowej dla samochodów osobowych. Prace obejmują także przebudowę zjazdów publicznych i indywidualnych na posesje, a także przebudowę istniejącego systemu odwodnienia drogi.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku