°C

MIKOLAS JOSEF; FITO BLANKO & FRANKIE J. „Acapella”

Mikolas Josef to najbardziej popularny młodzieniec w Czechach. W zeszłym roku reprezentował swój kraj na Eurowizji zajmując 6 miejsce!!!! 70milionów odsłon na youtube, 24 miliony odtworzeń na spotify, 200 000 followersów na Instagramie – to atrybuty prawdziwej gwiazdy!

Tego lata otrzymujemy od niego utwór utrzymany w rytmie pop-latino z elementami reggae. ‚Acapella’ – będzie trzymać za serce każdego od pierwszego przesłuchania – to pewne! W utworze tym pomagają mu całkiem spore gwiazdy sceny latino – Fito Blanko, którego piosenka ‚Meneo’ znalazła się w filmie ‚Szybcy i Wściekli  7’ oraz Frankie J, który niedawno podbijał wiele krajów Europy swoim ‚Suga Suga’.

Dacie się zaprosić do wspólnego śpiewania? ‚Acapella’ będzie najczęściej prezentowanym w tym tygodniu utwórem na 95,6 Fm!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.