°C

MIKOLAS JOSEF; FITO BLANKO & FRANKIE J. „Acapella”

 

Mikolas Josef to najbardziej popularny młodzieniec w Czechach. W zeszłym roku reprezentował swój kraj na Eurowizji zajmując 6 miejsce!!!! 70milionów odsłon na youtube, 24 miliony odtworzeń na spotify, 200 000 followersów na Instagramie – to atrybuty prawdziwej gwiazdy!

Tego lata otrzymujemy od niego utwór utrzymany w rytmie pop-latino z elementami reggae. ‚Acapella’ – będzie trzymać za serce każdego od pierwszego przesłuchania – to pewne! W utworze tym pomagają mu całkiem spore gwiazdy sceny latino – Fito Blanko, którego piosenka ‚Meneo’ znalazła się w filmie ‚Szybcy i Wściekli  7’ oraz Frankie J, który niedawno podbijał wiele krajów Europy swoim ‚Suga Suga’.

Dacie się zaprosić do wspólnego śpiewania? ‚Acapella’ będzie najczęściej prezentowanym w tym tygodniu utwórem na 95,6 Fm!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku