°C

MIKA „Ice Cream”

https://www.youtube.com/watch?v=99ii0W0Z5Kw
 

MIKA powraca! Nowy album studyjny autora światowych hitów nosi tytuł 'My Name Is Michael Holbrook'. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór 'Ice Cream'!

Premiera ‚My Name Is Michael Holbrook’ jest zapowiedziana na 4 października 2019. Jak opowiada artysta: – ‚Ice Cream’ powstało w bardzo upalny dzień. To były ostatnie tygodnie pisania albumu; cały proces zajął mi dwa lata. W jego trakcie musiałem skonfrontować się z wieloma osobistymi, poważnymi, często bolesnymi problemami. Teraz czuję lekkość i wolność.

– Sierpień we Włoszech. Chciałem uciec do morza albo gdziekolwiek. Marzyły mi się wakacyjne romanse z kimś absolutnie zachwycającym i spoza mojej ligi. Marzyłem o tej innej osobie, którą zawsze chciałem się stać podczas lata. Tymczasem jedyne co miałem to dyskomfort związany z upałem. Pot, terminy w pracy, użądlenia pszczół, a to wszystko bez klimatyzacji.

– ‚Ice Cream’ to sny na jawie, iluzja. Piosenka sprawia, że czuję, że wszystko jest możliwe. Zainspirowałem się zuchwałym klimatem lat 90. Gwiazdy z tamtego czasu, chociażby George Michael, głośno mówiły o tym, by być jeszcze bardziej dumną wersją samego siebie. Bądź uczuciowym człowiekiem, odważ się wyrażać głośno pragnienia, które do tej pory tłumiłeś w głowie. W taki sposób napisałem ten kawałek – wyznaje MIKA.

Gwiazdor ma na koncie ponad 10 mln sprzedanych płyt, w tym złoto i platynę w 32 krajach na całym świecie. MIKA rozpoczął karierę od wielkiego hitu ‚Grace Kelly’ z debiutanckiego albumu ‚Life In Cartoon Motion’ – krążek trafił na szczyt zestawienia najpopularniejszych płyt w 11 krajach i sprzedał się w nakładzie ponad 7 mln egzemlarzy. Kolejne wydawnictwa w dorobku wokalisty to ‚The Boy Who Knew Too Much’, ‚The Origin Of Love’ i ‚No Place In Heaven’.

Artysta ma na koncie szereg prestiżowych wyróżnień, w tym BRIT Award, był również nominowany do Grammy. Od sześciu lat jest jurorem francuskiej edycji ‚The Voice. Ma również własny program w BBC Radio 2.

 

W tym tygodniu zatem  odrobina ochłody od ‚kolegi’ po fachu. Mika serwuje na 95,6 Fm – ‚Ice Cream’!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku