°C

MARCIN SÓJKA „Lepiej”

 

Świat go zaskoczył, kiedy okazało się, że głosami widzów wygrał 9. edycję The Voice of Poland. 'Dalej' mogło być już tylko… 'Lepiej' – taki tytuł nosi najnowszy, trzeci już singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki.

Marcin w najnowszym singlu odwołuje się do ponadczasowego, rasowego disco, ale w nowoczesnym wydaniu. Sójka jest wierny swoim zasadom, więc w nowym utworze deklaruje pozytywnie: „Lepiej dawać, a nie brać”. Klip z odrobiną szaleństwa będzie inspirował do tańca jeszcze długo po zakończeniu wakacji.

Kto śledzi poczynania Marcina od The Voice of Poland po opolską Karolinkę, kto zna jego dwa poprzednie single – ‚Zaskakuj Mnie’ i ‚Dalej’ – ten wie, że Sójka jest miłośnikiem starej dobrej szkoły muzycznej, że stawia na melodię, harmonię, jak również ceni męskie głosy – chociażby tak nieodżałowanych artystów jak Zbigniew Wodecki czy Andrzej Zaucha. Wokalista swoją karierę zaczynał od musicalu. W warszawskim Teatrze Roma jako 11-latek wcielał się w główną postać ‚Piotrusia Pana’. Nadal bardzo ceni tę formę muzyczną, a ukłon w jej stronę doskonale słychać w najnowszym singlu.

Zatem… głowa do góry! Z 95,6 Fm… będzie tylko ‚Lepiej’!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku