°C

MARCIN SÓJKA „Lepiej”

Świat go zaskoczył, kiedy okazało się, że głosami widzów wygrał 9. edycję The Voice of Poland. 'Dalej' mogło być już tylko… 'Lepiej' – taki tytuł nosi najnowszy, trzeci już singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki.

Marcin w najnowszym singlu odwołuje się do ponadczasowego, rasowego disco, ale w nowoczesnym wydaniu. Sójka jest wierny swoim zasadom, więc w nowym utworze deklaruje pozytywnie: „Lepiej dawać, a nie brać”. Klip z odrobiną szaleństwa będzie inspirował do tańca jeszcze długo po zakończeniu wakacji.

Kto śledzi poczynania Marcina od The Voice of Poland po opolską Karolinkę, kto zna jego dwa poprzednie single – ‚Zaskakuj Mnie’ i ‚Dalej’ – ten wie, że Sójka jest miłośnikiem starej dobrej szkoły muzycznej, że stawia na melodię, harmonię, jak również ceni męskie głosy – chociażby tak nieodżałowanych artystów jak Zbigniew Wodecki czy Andrzej Zaucha. Wokalista swoją karierę zaczynał od musicalu. W warszawskim Teatrze Roma jako 11-latek wcielał się w główną postać ‚Piotrusia Pana’. Nadal bardzo ceni tę formę muzyczną, a ukłon w jej stronę doskonale słychać w najnowszym singlu.

Zatem… głowa do góry! Z 95,6 Fm… będzie tylko ‚Lepiej’!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.