°C

MANS ZELMERLOW „Better Now”

Po eurowizyjnej wygranej kariera Mansa nabrała jeszcze większego tempa. Po intensywnej trasie koncertowej, pracy w studiu i urlopie szwedzki wokalista powraca!

Po ponad dwuletniej przerwie do muzycznej gry powraca Mans Zelmerlow. Artysta kilka tygodni temu pochwalił się nowym singlem ‚Walk With Me’, zapowiadającym jego nadchodzący album. Wydawnictwo ukaże się jesienią i zdaniem Mansa ma to być najlepsza płyta w jego karierze! 

Utwór ‚Walk With Me’ powstał we współpracy ze szwedzką wokalistką Dotter. Artystka od samego początku nie ukrywa, że najlepiej czuje się w klimatach indie/pop, a duet z Mansem Zelmerlowem to była dla niej czysta przyjemność. Podczas 64. edycji festiwalu Eurowizja, Mans na scenie wykonał swoją wersję przeboju jednej z liderek ubiegłorocznej edycji tego konkursu, przedstawicielki Cypru Eleni Foureiry – ‚Fuego’. Ta wersja zapewne także trafi na album. Nim to się jednak stanie Mans pozwoli nam się rozkoszować bardzo letnim hitem ‚Better Now’. Może nie tak bardzo rytmicznym, ale na czas letni z pewnością idealnym!

Szwedzki wokalista Måns Zelmerlöw, znany z takich numerów jak ‚Should’ve Gone Home’, ‚Fire in the Rain’ czy ‚Heroes’, zasypuje fanów nową muzyką. 

W tym tygodniu na 95,6 F letni powiew z północy Europy!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.