°C

LUCA HANNI „She Got Me”

 

Luca Hänni rozpoczął swoją karierę muzyczną w 2012 r. W wieku 17 lat wygrał niemiecką edycję programu Pop Idol. Był pierwszym cudzoziemcem, który zdobył główną nagrodę i najmłodszym zwycięzcą.

W 2012 r. Ukazał się jego debiutancki krążek ‚My Name Is Luca’. Premierowy singiel z płyty ‚Don’t Think About Me’ trafił na szczyty list przebojów w Niemczech, Austrii i rodzimem Szwajcarii. Póżniej ukazały się kolejne albumy ‚Dance Until We Die’ (2014 r.) oraz ‚When We Wake Up’ (2015 r.). 
 
w 2017 r. Luca był sekretarzem podającym punkty szwajcarskiej komisji jurorskiej w finale 62. Konkursie Piosenki Eurowizji. Po dwóch latach powrócił na eurowizyjną, tyle, że scenę i w konkursie z tym singlem – ‚She Got Me’ zdobył 4 miejsce!
 

W tym utworze już czuć ducha lata. 4-krotnie w ciągu dnia będziemy Wam o tym przypominać na 95,6 Fm!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku