°C

KESHA „Best Day (Angry Birds 2 Remix)”

 

Ma 32 lata, i 3 płyty długogające, które sprzedały się na całym świecie w 60 mln egzemplarzy. Do kolekcji swoich wielkich hitów, po 'Tik Tok', 'Blah Blah Blah, 'Blow', czy 'Die Young', a także kilku fantastycznych gościnnych udziałach w sukcesach utworów innych Artystów, serwuje nam piosenkę niosącą drugą część kreskówki 'Angry Birds'!

Utwór to pop w swojej najbardziej radosnej formie – piosenka zachęca do cieszenia się latem, tańczenia z przyjaciółmi i korzystania z każdej szczęśliwej chwili.

 

„Chciałam napisać piosenkę, która sprawi, że ludzie poczują się naprawdę dobrze. Życie potrafi być trudne i chciałam napisać coś, czego można słuchać z samego rana, by przypomnieć sobie, aby być radosną, pozytywną osobą, która właśnie ma zamiar przeżyć najlepszy dzień swojego życia – każdego dnia!” – mówi Kesha.

Gotowi do celebrowania z radością każdej doby? Startujemy na 95,6 Fm już od poniedziałku!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku