°C

KESHA „Best Day (Angry Birds 2 Remix)”

Ma 32 lata, i 3 płyty długogające, które sprzedały się na całym świecie w 60 mln egzemplarzy. Do kolekcji swoich wielkich hitów, po 'Tik Tok', 'Blah Blah Blah, 'Blow', czy 'Die Young', a także kilku fantastycznych gościnnych udziałach w sukcesach utworów innych Artystów, serwuje nam piosenkę niosącą drugą część kreskówki 'Angry Birds'!

Utwór to pop w swojej najbardziej radosnej formie – piosenka zachęca do cieszenia się latem, tańczenia z przyjaciółmi i korzystania z każdej szczęśliwej chwili.

 

„Chciałam napisać piosenkę, która sprawi, że ludzie poczują się naprawdę dobrze. Życie potrafi być trudne i chciałam napisać coś, czego można słuchać z samego rana, by przypomnieć sobie, aby być radosną, pozytywną osobą, która właśnie ma zamiar przeżyć najlepszy dzień swojego życia – każdego dnia!” – mówi Kesha.

Gotowi do celebrowania z radością każdej doby? Startujemy na 95,6 Fm już od poniedziałku!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.