°C

„Dobrze wiedzieć” – osobowości skłonne do uzależnień, radzenie sobie z wyzwalaczami, oferta ośrodka SZANSA – Jak uzależnionym pomaga ośrodek SZANSA?

autor: Piotr Wiśniewski
 

Cykl rozmów o uzależnieniach. Jak uzależnionym pomaga ośrodek SZANSA - jak radzić sobie ze skłonnościami do uzależnień i wyzwalaczami?

Dorota Olejniczak psychoterapeuta uzależnień, terapeuta systemowy, Kierowniczka oddziału dziennego Ośrodka Terapii Uzależnień „SZANSA” w Gorzowie Wlkp. – program edukacji społecznej w zakresie wiedzy o szkodliwości narkotyków pod nazwą „Dobrze wiedzieć” realizowany przez Miasto Gorzów Wielkopolski i Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii. Zaprasza Piotr Wiśniewski.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku