°C

„Dobrze wiedzieć” – NADZIEJA w terapii kryzysu i nawyki myślowe – Jak człowiekowi w kryzysie pomaga gabinet psychoterapii SENS?

autor: Piotr Wiśniewski
 

Cykl rozmów o uzależnieniach. Jak nadzieja może wpłynąć na wyjście z kryzysu i co robią z nami nawyki myślowe? Gabinet psychoterapii SENS.

Gabriel Strzelecki – pedagog, psychoterapeuta pracujący w nurcie Terapii Systemowej i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu – program edukacji społecznej w zakresie wiedzy o szkodliwości narkotyków pod nazwą „Dobrze wiedzieć” realizowany przez Miasto Gorzów Wielkopolski i Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii. Zaprasza Piotr Wiśniewski.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku