°C

CESAR SAMPSON „Stone Cold”

Jeśli przyjdzie Wam do głowy, że już gdzieś go widzieliście, a głos wydaje się znajomy, to najlepszy dowód na to, że konkursy piosenki mają sens. Pochodzący z Austrii wokalista prezentuje nowy singiel – 'Stone Cold'.

Cesar Sampson udowodnił swój talent wielokrotnie jeszcze zanim zajął trzecie miejsce w konkursie Eurowizji w Lizbonie z utworem ‚Nobody But You’. Artysta wyruszył w światową trasę koncertową z duetem Kruder & Dorfmeister, jak również z Sofa Surfers. Wyprodukował również kawałki dla Kristiana Kostova i Poli Genovy.

‚Stone Cold’ to dynamiczny utwór, który umiejętnie łączy pop, R&B oraz gospel. Kawałek opowiada o wzlotach i upadkach namiętnej relacji dwóch osób.

W tym tygodniu na 95,6 Fm jedyny w swoim rodzaju muzyczny poradnik dla zakochanych.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.