°C

CARLY RAE JEPSEN „Party For One”

Nominowana do Grammy, Juno i nagrody Polaris Carly Rae Jepsen prezentuje nowy singiel – 'Party For One'. Jepsen jest współautorką utworu. Za produkcję odpowiadają Captain Cuts i Hightower. Piosenka jest zapowiedzią nadchodzącego albumu Artystki. Premiera krążka zaplanowana jest na 2019 rok.

Do ‚Party For One’ powstał szalony i zabawny teledysk. Zdjęcia zrealizowano w Nowym Jorku, a za reżyserię odpowiedzialna jest Bardia Zeinali. 

‚Party For One’ to celebracja czasu spędzanego z samym sobą. Za rzadko cieszymy się własnym towarzystwem. Staram się pobyć sama od czasu do czasu. Piosenka reprezentuje też motywy z nowej płyty: o miłości nie tylko romantycznej, ale też do samego siebie.

 

Poprzedni album Carly Rae Jepsen, ‚E*MO*TION’ z 2015 roku, zdobył bardzo przychylne recenzje. Rok później ukazał się ‚E*MO*TION Side B’. Debiutancki krążek Jepsen, ‚Kiss’, zawierał wielki przebój ‚Call Me Maybe’, który dotarł do 1. miejsca iTunes w ponad 47 krajach, sprzedał się na całym świecie w nakładzie 20 mln egzemplarzy i w USA ma status diamentowej płyty. Za sprawą tego kawałka wokalistka otrzymała nominacje do dwóch nagród Grammy 2012.

 

Zatem na ten tydzień na 95,6 FM  coś dobrego dla każdego.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.