°C

BRYAN ADAMS; JENNIFER LOPEZ „That’s How Strong Our Love Is”

Najpierw kompozycja nagrana wspólnie z Edem Sheeranem, a teraz współpraca z Jennifer Lopez – tak swoje najnowsze wydawnictwo promuje Bryan Adams.

‚Shine a Light’ to 14. studyjny album w karierze Bryana Adamsa. ‚That’s How Strong Our Love Is’ to drugi po tytułowym kawałku (napisanym wspólnie z Edem Sheeranem) singiel promujący płytkę. Powieje romantyzmem najlepszej próby.

Kto by przypuszczał, że kiedykolwiek przyjdzie im razem zaśpiewać. Choć z drugiej strony, Bryan ma też przecież na koncie duet z jedną ze Spicetek. Ciekawi też zapewne wszystkich, czy skoro tak szybko Artysta opublikował nowy singiel, pojawi się też w sieci wideo z J Lo? Na razie na oficjalnym kanale tylko wersja lyrics. Kto wie, może utwór trafi na listę najbardziej pożądanych i poszukiwanych hitów przez pary nowożeńców, w końcu tekst zdaje się idealnie pasować do okoliczności.

Tyle dywagacji, jedno wiemy na pewno, w czerwcu Bryan Adams ponownie zawita w naszym kraju, by wystąpić dwukrotnie: 21 czerwca 2019 w gdańskiej Ergo Arenie oraz 22 czerwca 2019 na Pergoli obok wrocławskiej Hali Stulecia.

Na rozgrzewkę mamy więc dla Was bardzo miły dla ucha hit tygodnia na 95,6 Fm!

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.