°C

BRYAN ADAMS; JENNIFER LOPEZ „That’s How Strong Our Love Is”

 

Najpierw kompozycja nagrana wspólnie z Edem Sheeranem, a teraz współpraca z Jennifer Lopez – tak swoje najnowsze wydawnictwo promuje Bryan Adams.

‚Shine a Light’ to 14. studyjny album w karierze Bryana Adamsa. ‚That’s How Strong Our Love Is’ to drugi po tytułowym kawałku (napisanym wspólnie z Edem Sheeranem) singiel promujący płytkę. Powieje romantyzmem najlepszej próby.

Kto by przypuszczał, że kiedykolwiek przyjdzie im razem zaśpiewać. Choć z drugiej strony, Bryan ma też przecież na koncie duet z jedną ze Spicetek. Ciekawi też zapewne wszystkich, czy skoro tak szybko Artysta opublikował nowy singiel, pojawi się też w sieci wideo z J Lo? Na razie na oficjalnym kanale tylko wersja lyrics. Kto wie, może utwór trafi na listę najbardziej pożądanych i poszukiwanych hitów przez pary nowożeńców, w końcu tekst zdaje się idealnie pasować do okoliczności.

Tyle dywagacji, jedno wiemy na pewno, w czerwcu Bryan Adams ponownie zawita w naszym kraju, by wystąpić dwukrotnie: 21 czerwca 2019 w gdańskiej Ergo Arenie oraz 22 czerwca 2019 na Pergoli obok wrocławskiej Hali Stulecia.

Na rozgrzewkę mamy więc dla Was bardzo miły dla ucha hit tygodnia na 95,6 Fm!

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku