°C

BOSTON BUN „I Don’t Wanna Dance”

On kocha tworzyć, zna się na modzie, potrafi podążać za trendami w muzyce i doskonale wie, jak osiągnąć sukces!

Urodzony we Francji, mieszkający w Londynie producent i DJ Boston Bun prezentuje pierwszy premierowy kawałek w tym roku – singiel ‚Don’t Wanna Dance’. Kawałek idealnie nadaje się na wakacyjne imprezy. Dobry nastrój podczas słuchania gwarantowany! 

W wywiadach podkreśla, że momentem przełomowym w życiu była dla niego przeprowadzka do Londynu. Czy to słychać w utworach Boston Buna? Z pewnością warto prześledzić jego społecznościowe profile i zerknąć na platformy muzyczne. Obok jego produkcji nie da się przejść obojętnie, mają swój sznyt!

W tym tygodniu na 95,6 Fm numer, który nie pozwoli Wam stać w miejscu, jest wprost stworzony do tego, by ruszyć z miejsca! Gotowi?

Panie i Panowie… oto Boston Bun!

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.