°C

Strefa bezpieczeństwa w UM

fot:Gorzów INFO
 

Na trzech piętrach Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego powstaną tak zwane „strefy bezpieczeństwa”. Magistrat szuka wykonawcy do zamontowania szklanych ścianek z drzwiami na korytarzach, by ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa w mieście.

Ścianki zamontowane będą na I, II i III piętrze urzędu, po dwie na piętrze pierwszym i po trzy na dwóch kolejnych. Działania te zostały podjęte w trosce o dobro klientów i pracowników. Wyjaśnia Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu:

Takie rozwiązanie ma umożliwić funkcjonowanie Urzędu Miasta w jego pełnym zakresie mimo obecnej sytuacji. Oznacza to, że większość spraw będzie można załatwić na miejscu:

Przetarg ma zostać rozstrzygnięty na początku listopada, a roboty budowlane planowo powinny skończyć się do 15. grudnia 2020 roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku