°C

Miejska wigilia odwołana

fot:E.Kobelak
 

Nie tylko nie będzie wspólnego przywitania Nowego Roku w Gorzowie, ale zabraknie również miejskiej wigilii. Powodem jest pandemia koronawirusa, więc ze względów bezpieczeństwa magistrat rezygnuje z kolejnych imprez.

Do tej pory, miejska wigilia była organizowana przez urzędników niezmiennie od lat, na kilka dni przed grudniowymi świętami. W tym roku jednak się ona nie odbędzie, podobnie jak Sylwester „pod chmurką”, o czym już informowaliśmy. Mówi Wiesław Ciepiela z magistratu:

Urzędnicy nie wykluczają jednak innej formy podobnego spotkania, jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli:

Obecnie pod znakiem zapytania stoi także Jarmark Bożonarodzeniowy – miasto jeszcze nie zdecydowało czy odbędzie się w dotychczas znanym schemacie czy zrezygnuje z niego w całości.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku