°C

Policyjny pościg po ulicach Strzelec [WIDEO]

 

Mundurowi gonili kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Podejrzewali, że mężczyzna jest pijany albo pod wpływem narkotyków. Świadczyć mogło o tym jego zachowanie za kierownicą. Auto, które prowadził, jechało całą szerokością drogi.

Mężczyzna uciekał w kierunku Dobiegniewa drogą krajową nr 22. Daleko nie uciekł, bo rozbił auto na ogrodzeniu jednej z posesji. Okazało się, że w samochodzie oprócz 28-letniego kierowcy jest też sześć lat starszy pasażer. Mężczyźni zostali zatrzymani. Kierowca był pod działaniem narkotyków i jechał bez uprawnień. Policjanci zabezpieczyli również środki odurzające w samochodzie i mieszkaniu pasażera.

Obaj usłyszeli zarzuty. Teraz 28-latkowi grozi do pięciu lat więzienia, natomiast pasażerowi do trzech.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku