°C

40 kolejnych gorzowian z koronawirusem

Fot. Pixabay
 

157 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa w naszym województwie. Największą liczbę zakażonych mamy w Gorzowie - aż czterdzieści. Dwadzieścia osób jest w powiecie żarskim, dziewiętnaście w gorzowskim, osiemnaście w międzyrzeckim. W powiecie świebodzińskim zanotowano 11 zakażeń, a w nowosolskim dziesięć. Po 9 nowych chorych mamy w Zielonej Górze i powiecie żagańskim. Mniejszą liczbę zakażonych ma powiat strzelecko-drezdenecki, tu pozytywny wynik ma kolejnych 5 osób. Po cztery zachorowania odnotowano w powiecie wschowskim, sulęcińskim, słubickim. Trzy osoby są zakażone w powiecie krośnieńskim, a jedna w zielonogórskim.

W regionie zmarły 3 osoby: to 78-letni mieszkaniec powiatu słubickiego, 87-letni mieszkaniec Zielonej Góry i 72-letnia mieszkanka Gorzowa.

W kraju – jak informuje Ministerstwo Zdrowia – rekord. Odnotowano 9622 przypadki zakażenia koronawirusem. 84 osoby zmarły.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku