°C

Stilon się rozstrzelał, nie dając szans Meprozetowi

Piłkarze Stilonu Prosupport Gorzów pokonali u siebie Meprozet Stare Kurowo 5:0 w spotkaniu 10. kolejki IV ligi lubuskiej.

Do przerwy gorzowianie prowadzili 2:0 po trafieniach Patryka Nideckiego w 12 minucie z rzutu karnego i Filipa Łaźniowskiego w 43. W 70 minucie trzeciego gola zdobył Filip Wiśniewski a w 74 na 4:0 podwyższył Krystian Koszuta. Wynik ustalił na 6 minut przed końcem Nidecki wykorzystując kolejnego karnego, tym razem jednak na raty:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.