°C

Koncert Wielojęzyczny w I LO

autor: Piotr Wiśniewski
 

Ponad dwudziestu artystów i zespołów, wystąpiło podczas Koncertu Wielojęzycznego w Pierwszym Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie. Przedsięwzięcie zorganizowała między innymi nauczycielka języka angielskiego w I LO Irena Polikowska, w ramach Europejskiego Dnia Języków.

Ten koncert według organizatorki to przede wszystkim możliwość zaprezentowania przez uczniów innym młodym ludziom swojego talentu.

W związku z obostrzeniami sanitarnymi tegoroczny koncert w I LO miał zupełnie inny przebieg.

Jak twierdzi Natalia Grobowska i Marysia Martin, występ w ramach koncertu to dla nich pokazanie swojego stosunku do muzyki i możliwość nauczenia się nowych języków.

Dzień Języków w I LO zakończyło wykonanie piosenki Jacka Kaczmarskiego pt. „Mury”, który to utwór uczniowie zaśpiewali po białorusku w geście solidarności z Białorusinami.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku