°C

Piłkarskie derby dla Stilonu! Szósta porażka Falubazu

fot. Maciej Noskowicz
 

Stilon Gorzów pokonał Falubaz Zielona Góra 3:1 w III-ligowych derbach Ziemi Lubuskiej. Do przerwy był remis 1-1. To trzecia wygrana z rzędu gorzowian, z kolei Falubaz przegrał po raz szósty z rzędu i ciągle na wiosnę nie zdobył ani jednego punktu.

Pierwszą bramkę strzelił Stilon w 38 minucie, zdobył ją Mateusz Bartolewski. Wyrównał w 45 minucie Wojciech Okińczyc z rzutu karnego. Karny był kontrowersyjny, bo sędzia podjął decyzje o jedenastce dopiero po podpowiedzi swego asystenta, a mocno przeciwko temu protestował Stilon.

Wcześniej, w 40 minucie Stilon miał rzut karny – strzał Piotra Rymara obronił jednak bramkarz Falubazu Karol Kubasiewicz. Do przerwy zatem 1:1.

W II połowie w 60 minucie Mateusz Kwiatkowski strzelił druga bramkę dla Stilonu i kontrolował sytuację choć zielonogórzanie próbowali atakować. Mieli jednak za mało atutów, za to Stilon na 7 minut przed końcem przeprowadził wzorową kontrę i Jędrzej Drame zdobył trzeciego gola. Stilon wygrał 3-1. 

Pomeczowe wypowiedzi;

Mateusz Bartolewski:

Wojciech Okińczyc:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku