°C

30-lecie Lubuskiej Organizacji Pracodawców

fot. K.Łapkowska
 

Był czas na wspomnienia i refleksje nad przyszłością lubuskiego biznesu czy wręczenie nagród i specjalnych odznaczeń. Lubuska Organizacja Pracodawców świętowała swoje 30.lecie. Z tej okazji w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie odbyła się uroczysta gala.

O jubileuszu mówi Henryk Woźniak, prezes Zarządu Lubuskiej Organizacji Pracodawców:

Podczas części konferencyjnej swój referat wygłosił dr Andrzej Malinowski, Prezydent Pracodawcy RP. Wskazywał na dostrzegalny rozwój przedsiębiorstw w naszym województwie i kraju przez ostatnie 30 lat:

– Szczególne uznanie należy się pracodawcom za to jak poradzili sobie w trudnym okresie pandemii – dodał Wojciech Perczak, wicewojewoda lubuski:

Prezydent Gorzowa, Jacek Wójcicki wskazywał natomiast, że to głównie przedsiębiorcy odpowiadają za budowanie polskiej gospodarki:

Za zasługi dla miejskiego biznesu na szeroką skalę, odznakę honorową miasta Gorzowa otrzymał Antoni Wilczewski.
Podczas gali przyznano także nagrody „Lubuskiego Przyjaznego Pracodawcy”. Lauretami w trzech kategoriach: małej, średniej i dużej, zostali przedsiębiorcy ze Zwierzyna (POLDREW), Słubic (TRANSHAND) i Gorzowa(HOLDING-ZREMB).

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku