°C

Wielkie Gotowanie na Starym Rynku

fot: E.Kobelak
 

Na Wielkie Gotowanie na placu Starego Rynku zaprasza mieszkańców Gorzowski Rynek Hurtowy. Gorzowscy szefowie kuchni i kucharze z Niemiec będą gotować potrawy ze składników pochodzących od lokalnych producentów.

– W ten sposób chcemy promować lokalnych producentów i zdrową żywność – mówi Agata Dusińska, prezes Gorzowskiego Rynku Hurtowego:

– Cieszymy się na to kulinarne spotkanie z mieszkańcami -mówi szef kuchni Paweł Salamon i dodaje, że każdy z kucharzy przygotuje potrawy z regionalnych, sezonowych produktów:

Wydarzenie wsparte zostało przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregion „Pro Europa Viadrina”. Mówi dyrektor Krzysztof Szydłak:

Przypomnijmy, Wielkie Gotowanie na Starym Rynku odbędzie się w najbliższą sobotę w godzinach od godziny 9.00 do 14.00. Oprócz wspólnego gotowania i degustacji, będzie można otrzymać porady ekspertów żywieniowych. Zaplanowano atrakcje dla dzieci i konkursy z nagrodami.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku