°C

Zostały godziny na oddanie głosów

fot:Urząd Miasta
 

To już ostatni dzwonek, by oddać swój głos na propozycje do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. Głosowanie trwa do północy. Dotychczas mieszkańcy oddali ponad 14 tysięcy głosów. Aktywniejsi są mieszkańcu rejonu Manhattan. 56% spośród głosujących to kobiety, a najwięcej głosów oddają osoby w przedziale wiekowym od 30 do 45 lat.

Mimo że w tym roku głosowanie prowadzone jest jedynie w formie elektronicznej to na wyniki trzeba będzie poczekać kilka dni. Mówi dyrektor Biura Konsultacji i Rewitalizacji Anna Bonus Mackiewicz:

Do dzisiejszego poranka mieszkańcy oddali ponad 14 tysięcy głosów. To satysfakcjonujące dane, choć nie ukrywam, że mieliśmy obawy jak mieszkańcy zareagują na głosowanie elektroniczne – dodaje Anna Bonus Mackiewicz:

Przypominamy, by oddać swój głos wystarczy wejść na stronę miasta i odszukać ikonkę Budżet Obywatelski 2021.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku