°C

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

fot. M. Czechowska
 

30-letni motocyklista zmarł w wyniku obrażeń, których doznał po zderzeniu z mazdą. Do wypadku doszło przy ul. Kobylogórskiej. Prawdopodobnie kierujący autem wymusił pierwszeństwo przejazdu – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji .

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej kierowca mazdy, chcąc skręcić w jedną z bocznych ulic, wymusił pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka motocykliście. Ten z impetem uderzył w tylne drzwi pojazdu. „30-letni motocyklista był reanimowany na miejscu wypadku. Następnie pogotowie przewiozło go do szpitala, z którego otrzymaliśmy informację o jego zgodnie” – powiedział Jaroszewicz.

Policja przeprowadziła oględziny miejsca wypadku, a postępowanie mające wyjaśnić dokładny jego przebieg będzie prowadzone pod nadzorem prokuratury. Badanie stanu trzeźwości 31-letniego kierowcy mazdy nie wykazało, by był pod działaniem alkoholu.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku