°C

Okradł nowożeńców. 66-latek w rękach policji

 

Policjanci z Witnicy i Gorzowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie i kradzież ślubnych prezentów. Złodziej zabrał też biżuterię, którą razem z częścią pieniędzy, udało się odzyskać.

Jak podaje lubuska policja, 66-latek włamał się do domu w Witnicy do którego nowożeńcy odwieźli ślubne prezenty. Kiedy bawili się razem z gośćmi na weselu, złodziej zabrał koperty z pieniędzmi – razem kilkanaście tysięcy złotych i biżuterię.

Policja na podstawie pozostawionych śladów dotarła do złodzieja. Mundurowi odzyskali skradzioną biżuterię i część gotówki. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli też broń gazową, na którą mężczyzna nie miał zezwolenia. 66-latek usłyszy najprawdopodobniej zarzuty kradzieży z włamaniem i posiadanie broni bez zezwolenia. Grozi mu do 10 lat więzienia.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku