°C

Sprzątanie brzegów Warty

Fot. Facebook\GorzówToMy
 

Kilkaset worków śmieci zebrali uczestnicy akcji sprzątania terenów wzdłuż Warty, zorganizowanej przez stowarzyszenie Gorzów To My. W ciągu dwóch dni do akcji włączyło się w sumie ok. 300 osób.

Przychodziły rodziny z dziećmi, osoby starsze, młodzi i starsi, a także zorganizowane grupy- relacjonują na Facebooku organizatorzy.  Ile śmieci zebrano dokładnie, dowiemy się w ciągu kilku najbliższych dni. Kontenery, worki, narzędzia i środki do dezynfekcji zapewniła firma Eneris. Czarne worki Inneko. Śmieci bezpłatnie przyjmie wysypisko na Chróściku.

Kolejnym wydarzeniem organizowanym przez grupa Gorzów To My będzie wyprzedaż garażowa na osiedlu Sady w sobotę 19 września w godzinach od 15 do 19:00  . Zapisy pod nr tel. 504 991 007

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku