°C

Zagraj z filharmonikami

A.Dobosiewicz
 

Filharmonia Gorzowska zachęca młode osoby, które marzą o tym, aby zagrać wspólnie z profesjonalnymi muzykami. Instytucja przygotowała serię nagrań z akompaniamentami do utworów z repertuaru klasycznego.

Materiały nutowe zostały opracowane w taki sposób, aby utwory można było wykonać na różnych instrumentach. – Na zakończenie akcji przygotowane zostaną specjalne klipy – mówi Urszula Śliwińska.

Akcja „ZAGRAJ Z FILHARMONIKAMI GORZOWSKIMI” to jeden z elementów projektu [DO ZOBACZENIA]. Regulaminy, karty zgłoszenia i stosowne oświadczenia można znaleźć na stronie internetowej Filharmonii Gorzowskiej.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku