°C

Festiwal Filmów Dokumentalnych

A.Dobosiewicz
 

Gorzowianie mogą oglądać filmy, które zachwyciły uczestników Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Millennium Docs Against Gravity”. To jeden z największych festiwali na świecie, prezentujący kino najwyższej próby.

Zeszłoroczna edycja przyciągnęła do kin 93 000 widzów. W tym roku festiwal odbył się w dniach 4-18 września w siedmiu miastach: Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Bydgoszczy i Poznaniu. – Teraz wybrane tytuły można obejrzeć między innymi w Gorzowie – mówi szefowa działu filmu w Miejskim Ośrodku Sztuki Iwona Bartnicka.

Dziś w Miejskim Ośrodku Sztuki pokazane zostaną dwa filmy. O godzinie 18.00 „Jak Bóg szukał Karela”, a o godzinie 20.00 rozpocznie się seans filmu „Tarantino: bękart kina”.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku