°C

Magiczny i rodzinny gorzowski Nocny Szlak Kulturalny 2020

autor: Piotr Wiśniewski
 

Tworzenie masek antykoronowych połączone z paradą rowerową, koncert Gorzowskiej Orkiestry Dętej z zespołem Buziaki czy Stacja motocyklowa Chrześcijańskiego Klubu Motocyklowego na „Kwadracie”, to tylko niektóre atrakcje spośród ponad trzydziestu punktów tegorocznego Nocnego Szlaku Kulturalnego w Gorzowie.

Zaczęło się od tworzenia magicznych masek w centrum miasta. W ich tworzeniu pomagały Ewa Kozuba i Ewa Bony.

Anna Wiśniewska dyrygent Gorzowskiej Orkiestry Dętej przygotowała dla gorzowian wspólnie z zespołem Buziaki, specjalną paradę przy Katedrze.

Na gorzowskim „Kwadracie” swoją grupę zaprezentował jak się okazuje nie pierwszy raz Piotr Freza, Prezydent Chrześcijańskiego Klubu Motocyklowego.

Tegoroczny Nocny Szlak Kulturalny był okazją do wędrówek i kreatywnie spędzonego czasu dla całych rodzin.

Tradycyjna impreza organizowana przez Miasto i Miejskie Centrum Kultury, obfitował również w liczne wystawy takie jak „75 lat miasta – początki gorzowskiej kultury”, wernisaż prac Andrzeja Mleczki czy prezentacje dzieł Wiesława Strebejko. Nie zabrakło również kliku występów DJ-ów i koncertów w rożnych częściach miasta.

Pełny materiał z Nocnego Szlaku Kulturalnego 2020:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku