°C

Po wypadku zablokowana DK22 niedaleko Dobiegniewa

Fot. Pixabay
 

Po wypadku z udziałem BMW i koparko-ładowarki została zablokowana droga krajowa nr 22 w pobliżu Dobiegniewa w pow. strzelecko-drezdeneckim w Lubuskiem. Dwaj młodzi ludzie z auta osobowego zostali ranni - poinformował Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Z informacji przekazanej przez Punkt Informacji Drogowej zielonogórskiego oddziału GDDKiA wynika, że do wypadku doszło w środę, około godz. 20 na 110. kilometrze DK22. To jej odcinek między Rolewicami i Starym Osiecznem.

Jak przekazał Bartos, ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący BMW 19-latek uderzył w jadącą przed nim koparko-ładowarkę. On i jego 17-letni pasażer zostali ranni i zabrani przez pogotowie do szpitala. Ich obrażenia nie zagrażają życiu.

„19-latek kierujący BMW był pod działaniem alkoholu. Na miejscu trwa ustalenie przebiegu zdarzenia. Objazd został zorganizowany lokalnymi drogami” – powiedział PAP Bartos.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku