°C

Filharmonia zaprasza dzieci

A.Dobosiewicz
 

Filharmonia Gorzowska rozpoczyna coroczny cykl zajęć edukacyjnych dla najmłodszych gorzowian. Już 14 września rozpocznie się Muzyczne Raczkowanie i Filharmonia Juniora. Akademia Muzyki czy oferta dla szkół i przedszkoli wystartuje 28 września.

W obecnej sytuacji epidemicznej konieczne było wprowadzenie zmian w organizacji spotkań. – Mocno ograniczyliśmy liczbę uczestników – mówi Urszula Śliwińska, rzecznik prasowy filharmonii

Mimo zmian w organizacji muzycznych spotkań, pracownicy filharmonii zapewniają, że przygotowany program będzie tak samo atrakcyjny jak te w latach ubiegłych:

Filharmonia przygotowała także Akademię Muzyki w wersji on-line. Pierwsza z trzech przygotowanych audycji, których głównym celem jest nauka świadomego obcowania z muzyką klasyczną nosi tytuł „Dźwięki pełne niespodzianek” i jest już dostępna w internecie na kanale YouTube instytucji.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku