°C

Nocny Szlak Kulturalny już 12 września

A.Dobosiewicz
 

Zbliża się kolejna edycja Nocnego Szlaku Kulturalnego. Pierwotnie impreza miała odbyć się w czerwcu, ale z powodu epidemii przeniesiona została na wrzesień.

Za tydzień, 12 września, będzie można odwiedzić ponad 30 punktów, które będą oferowały spotkania z różnorodną kulturą. Będą to spektakle, koncerty, wystawy, happeningi i warsztaty. Na trasie Nocnego Szlaku Kulturalnego znalazło się także Muzeum Lubuskie imienia Dekerta. – W Spichlerzu otwarta zostanie wystawa poświęcona Wiesławowi Strebejce – mówi dyrektor Muzeum Ewa Pawlak.

Na trasie Nocnego Szlaku Kulturalnego znalazł się również teatr, amfiteatr, filharmonia czy klub MagnetOffOn. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą z zachowaniem rygoru sanitarnego.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku