°C

Warta Gorzów z drugim zwycięstwem w lidze

Piłkarze trzecioligowej Warty Gorzów 2-1 pokonali na wyjeździe Piast Żmigród. To drugie zwycięstwo podopiecznych Mariusza Misiury w tym sezonie.

Pierwszego gola w 27. minucie zdobył zawodnik Warty Przemysław Macierzyński. Tuż przed przerwą samobójcze trafienie zaliczył Szymon Chouwer. Gorzowianie po trzech kwadransach prowadzili więc 2:0. Po zmianie stron gola honorowego strzelili gospodarze, za sprawą Marcina Gołębiowskiego. Jak się okazało była to ostatnia bramka w tym spotkaniu i trzy punkty powędrowały do Gorzowa.

Spotkanie ocenia trener Warty Mariusz Misiura.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.