°C

Dwa zwycięstwa Stali Gorzów w Zielonej Górze

Szczypiorniści Stali Gorzów wygrali dwa sparingi rozgrywane w zielonogórskiej hali przy ul. św. Cyryla i Metodego. Najpierw 30-26 pokonali Śląsk Wrocław, następnie wygrali 23-21 z Siódemką Miedź Legnica.

Pierwsze spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10. Do przerwy zespół Stali remisował ze Śląskiem 15-15. W drugiej połowie udało się jednak wypracować przewagę, której zawodnicy Oskara Serpiny już nie oddali wygrywając czterema bramkami.

Chwilę przed godz. 13 drużyna z Gorzowa podejmowała Siódemkę Miedź Legnica. Po pierwszej połowie Stal wygrywała 14-13, a ostatecznie zwyciężyła dwoma bramkami.

Dla Oskara Serpiny były to pierwsze występy w podwójnej roli – szkoleniowca i zawodnika. Nam opowiedział jak godzi te dwa zadania, jak wygląda najbliższy kalendarz sparingowy, oraz co z testowanym zawodnikiem z Ukrainy.

„Po dwóch tygodniach treningów jest naprawdę dobrze” – ocenia zawodnik Stali Wiktor Bronowski.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.