°C

Dwa nowe przejścia dla pieszych

Fot. Łukasz Kulczyński, gorzow.pl
 

Nowe przejścia dla pieszych powstały przy ul. Żwirowej (między ulicą Błotną a cmentarzem komunalnym), a także na ulicy Czereśniowej (w rejonie skrzyżowania z ul. Bohaterów Lenino).

Pierwsze zlokalizowane jest na ul. Żwirowej, na wysokości boisk piłkarskich. Miejsce, w którym piesi mogą bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, zostało wyraźnie oznakowane. Nieopodal tego przejścia oznaczono także nowy przystanek MZK „Warta Arena”, który funkcjonuje w formie „na żądanie”. Drugie przejście wyznaczono na ul. Czereśniowej – w rejonie skrzyżowania z ul. Bohaterów Lenino. W tym miejscu powstała także wysepka na środku jezdni, która ułatwi pieszym przejście. Odnowienia doczekało się natomiast przejście na ulicy Piłsudskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Niepodległości.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku