°C

W Warcie też zmiana trenera: nowy to były piłkarz Pogoni!

fot. archiwum Mariusza Misiury
 

Paweł Wójcik nie jest już trenerem piłkarzy trzecioligowej Warty Gorzów.

Szkoleniowiec stracił posadę wczoraj, po trzeciej z rzędu porażce Warty w meczu o stawkę, licząc spotkania ligowe i finał wojewódzkiego Pucharu Polski. Wójcik pozostaje koordynatorem akademii Warty, natomiast nowym trenerem trzecioligowego zespołu został Mariusz Misiura: to były piłkarz Pogoni Szczecin (11 występów w ekstraklasie), później trener nieistniejącej już kobiecej drużyny Pogoni oraz asystent selekcjonera kobiecej reprezentacji Polski. Misiura pracował ostatnio w jednej z akademii piłkarskich w Chinach i dopiero niedawno wrócił do Polski:

W środę Warta zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Dla Mariusza Misiury to szczególne miejsce, bowiem tam pierwszy raz wyszedł w pierwszym składzie Pogoni w meczu ekstraklasy:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku