°C

Kaczmarczyk (i Skrzyński) za Michniewicza

fot. Filip Górecki
 

Krzysztof Kaczmarczyk został nowym trenerem piłkarzy czwartoligowego Stilonu Prosupport Gorzów.

Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników gorzowskiej drużyny zastąpił Kamila Michniewicza, który zrezygnował po sobotniej porażce w Ośnie Lubuskim. Kaczmarczyk mówi, że skupi się na prowadzeniu zespołu a na boisko wyjdzie ewentualnie tylko w razie dużych kłopotów kadrowych:

Dodajmy, że Krzysztofowi Kaczmarczykowi w prowadzeniu zespołu będzie pomagać dotychczasowy trener bramkarzy, Jacek Skrzyński. W sztabie pierwszego zespołu nie będzie już natomiast trenera Karola Gliwińskiego. Prezes Stilonu Krzysztof Olechnowicz zapewnia, że nie było planów zwolnienia Kamila Michniewicza a rezygnacja szkoleniowca zaskoczyła zarząd gorzowskiego klubu

Sam Kamil Michniewicz jest miło zaskoczony komentarzami w mediach społecznościowych. Szkoleniowiec wyjaśnia powody swojej decyzji:

Więcej także jutro w Magazynie Piłkarskim Radia Gorzów po 17.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku