°C

Kolejny pracownik GRH zakażony COVID-19

redakcja gorzowska
 

Kolejny, drugi już pracownik Gorzowskiego Rynku Hurtowego zakażony koronawirusem. Informację tę potwierdziła nam dziś Katarzyna Wojciechowska z biura Wojewody Lubuskiego.

 

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu mówiliśmy, że pracownik Gorzowskiego Rynku Hurtowego, pobierający opłaty targowe od sprzedawców owoców i warzyw ma koronawirusa. Dziś okazuje się, że nie jest to jedyny zarażony COVID-19 pracownik GRH. Miasto i zarząd rynku są w stałym kontakcie z służbami sanitarnymi. Czy będą nowe obostrzenia w działalności popularnego wśród mieszkańców rynku? Tego Katarzyna Wojciechowska z Biura Wojewody  określić nie może

Dziś rynek funkcjonował tak jak dotychczas i wszystko wskazuje na to, że w środę czy piątek także będzie można zrobić tam zakupy. Zarząd GRH zapewnia, że jest gotowy na ewentualne wprowadzenie nowych obostrzeń.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku