°C

Warta sprowadzona na ziemię w Zabrzu: bardo wysoka porażka!

Fatalnie rozpoczęli trzecioligowy sezon piłkarze Warty Gorzów.

W 1. kolejce gorzowianie przegrali w Zabrzu z rezerwami ekstraklasowego Górnika 1:5. Gospodarze prowadzili od 4. minuty po strzale Dominika Skiby z rzutu karnego. W 18 strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego wyrównał Paweł Posmyk, ale to było tyle dobrego na dziś dla Warty. Skiba do przerwy skompletował hattricka a po zmianie stron Wartę dobili Marko Zawada i Bartłomiej Korbecki:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.