°C

Policja poszukuje właścicieli rowerów

KMP w Gorzowie
 

Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który minionej nocy w okolicach ronda Piłsudksiego prowadził dwa rowery i nie potrafił wyjaśnić ich pochodzenia. Funkcjonariusze podejrzewają, że rowery zostały skradzione, bo przedstawiona przez 27 latka wersja wydarzeń nie była spójna. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Teraz trwa ustalanie właścicieli rowerów, bo ich kradzież nie została do tej pory zgłoszona – informuja policja. Szacowana wartość rowerów to ponad 5 tys. zł. 

Dlatego każdy kto je rozpozna powinien skontaktować się z policjantami. Wskazany jest kontakt telefoniczny z dyżurnym komisariatu przy ul. Zygalskiego w Gorzowie pod nr tel. 47 791 21 11.

Dodajmy, że gdy potwierdzi się wersja związana z kradzieżą rowerów, mężczyzna może usłyszeć zarzuty, za które grozi do 5 lat więzienia.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku