°C

Rusza Scena Letnia

A.Dobosiewicz
 

Rusza Scena Letnia, czyli Gorzowski Festiwal Teatrów Ogródkowych. Tegoroczna 18. edycja potrwa do 30 sierpnia. W tym roku teatr postawił przede wszystkim na własne produkcje. Widzowie będą mogli zobaczyć ulubione pozycje z repertuaru teatralnego: „Żona potrzebna od zaraz”, „Moralność pani Dulskiej”, „Kolacja na cztery ręce” czy „Akompaniator”.

Nie zabraknie zaproszonych gości. Jak mówi dyrektor teatru Jan Tomaszewicz, z uwagi na pandemię koronawirusa, tegoroczna Scena Letnia wygląda nieco inaczej.

Co roku z propozycji Sceny Letniej korzystało około 11 tysięcy widzów. W tym roku będzie to zdecydowanie mniejsza liczba.

Pełen harmonogram wydarzeń, które zaplanowano w tamach tegorocznej Sceny Letniej, znaleźć można na stronie internetowej teatru. Dodajmy, że dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta, wejścia na wszystkie przedstawienia są bezpłatne.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku