°C

Trzy kolejne śmiertelne przypadki związane z koronawirusem w Lubuskiem

autor: Piotr Wiśniewski
 

Służby Wojewody Lubuskiego odnotowały trzy kolejne przypadki śmiertelne związane z koronawirusem. Trzy zmarłe osoby pochodzą ze Wschowy i przebywały w zakładzie opiekuńczo- leczniczym i hospicjum.

Jak poinformowała nas Aleksandra Chmielińska – Ciepły rzeczniczka prasowa Wojewody Lubuskiego, wszystkie przypadki miały choroby współistniejące.

Jak twierdzi rzeczniczka Wojewody, służby medyczne ze Wschowy bardzo szybko wprowadziły procedury związane z zaistniałą sytuacją.

Aleksandra Chmielińska – Ciepły apeluje, by stosować się do obostrzeń i pamiętać o noszeniu maseczek w miejscach, gdzie są duże skupiska ludzkie, a także przestrzegać zasad higieny. Warto pamiętać również o tym, by konsultować się z lekarzem telefonicznie i w sytuacji podejrzenia występowania u siebie objawów związanych z COVID 19, kontaktować się z Sanepidem.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku