°C

Wirtualne półkolonie w Muzeum Lubuskim

autor: Piotr Wiśniewski
 

„Przyjaciele GORZOWA – Wirtualne półkolonie dla dzieci” - pod takim hasłem Muzeum Lubuskie w Gorzowie realizuje od poniedziałku wirtualne półkolonie dla chętnych dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Jedna z organizatorek półkolonii, Hanna Kotas ze Spichlerza filii Muzeum lubuskiego twierdzi, że przygotowując tego rodzaju zajęcia chodziło przede wszystkim o bezpieczeństwo najmłodszych.

Codziennie dzieci otrzymują linki do filmów przygotowanych przez instruktorów z Muzeum. Ich treść ściśle związana jest z historią Gorzowa.

Na piątek organizatorzy półkolonii szykuję dla uczestników zajęć i rodziców wideokonferencję podsumowującą pierwszy turnus. Kolejne tego typu zajęcia przewidziane są na okres od 17 do 21 sierpnia. Na półkolonie w Muzeum można zapisać się w siedzibie Muzeum przy ulicy Warszawskiej lub pod numerem telefonu 95 732 28 43.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku