°C

Jest oficjalne pismo – nie będzie w niedzielę spotkania Stal – Sparta

FOT. TOMASZ JOCZ
 

W najbliższą niedzielę żużlowego meczu Stal - Sparta nie będzie. Na stadionie w Gorzowie nie udało się usunąć skutków awarii prądu. Jak podają „Sportowe Fakty”, Stal już napisała do PGE Ekstraligi pismo, że w niedzielę nie będzie mogła zorganizować meczu ze Spartą. Zamiana gospodarza też nie jest Stali na rękę.

Przypomnijmy, podczas ostatniego spotkania w Gorzowie Stali z Włókniarzem Częstochowa, doszło do pożaru rozdzielni prądu. Mecz przerwano po 10. biegu. Już wtedy gorzowski OSiR zapowiedział, że usuwanie skutków pożaru potrwa trzy tygodnie. Prawdopodobnie dzisiaj Departament Rozgrywek PGE Ekstraligi wyda oficjalny komunikat. Możliwości są dwie. Pierwsza to zamiana gospodarza, a druga to przełożenie spotkania na inny termin.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku